poniedziałek, 29 grudnia 2014

Naturalna terapia biologiczna w leczeniu boreliozy z Lyme

Jan Oruba jest fitoterapeutą, specjalistą akupunktury oraz szkoleniowcem. Specjalizuje się w fitoterapii chorób odkleszczowych oraz chorób układu immunologicznego. Prowadzi szkolenia z zakresu fitoterapii oraz naturalnej terapii biologicznej.

Okładka e-booka Jana Oruby[/caption] Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Zielarzy i Fitoterapeutów oraz American Herbalists Guild – Association of Herbal Practitioners Książka opisuje naturalne sposoby leczenia boreliozy z Lyme. Naturalna terapia biologiczna opiera się w całości na leczniczych substancjach pochodzenia naturalnego takich jak rośliny i grzyby. Celem terapii biologicznej jest przywrócenie homeostazy, prawidłowych funkcji biologicznych naszego organizmu. Terapia składa się z czterech etapów:
  • - Pierwszym etapem terapii jest wygaszanie autoagresji układu immunologicznego stymulowanej przez bakterie borrelia
  • - Drugim etapem terapii jest zastosowanie inhibitorów enzymów
  • - Kolejny etap leczenia polega na ochronie telomerów komórek układu odpornościowego
  • - Czwartym i ostatnim etapem terapii biologicznej jest zastosowanie inhibitorów komunikacji bakteryjnej (autoinduktora 1 oraz autoinduktora 2)
Wdrożenie czterech powyższych etapów leczenia pozwala na kontrolę choroby przez układ immunologiczny bez konieczności stosowania antybiotykoterapii.Ebook dostępny w formatach: ePub i mobi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz